شما اینجا هستید: خانه » هدایای تبلیغاتی » کلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی

شاید تاکنون بارها عباراتی را شنیده باشید که از آن ها به عنوان شعار تبلیغاتی یاد می شود.ابتدا سعی بر آن داریم تا تعریفی جامع و کامل برای شعار تبلیغاتی بیان کنیم .
“شعار تبليغاتي جمله یا عبارت کوتاهی اسـت دربـاره سازمان يا مـحصولي خاص از یک سازمان یا کارخانه سازنده محصول ، که درباره ويـژگي ها و مزيـت هاي آن مطرح شده است .”
اين عبارت همواره در همه تبليـغات شرکت یا سازمان مزبور  تکرار شده و همواره  در ذهـن مخاطـب ماندگار خواهـد شـد به گونه ای که مخاطب بعد از شنیدن آن عبارت,  اولین چیزی که به ذهن می آورد محصول یا  شرکت سازنده و یا آن سازمان خواهد بود .
از نمونه های موفق این گونه شعار های تبلیغاتی میتوان به این موارد اشاره کرد .
هر روز بهتر از دیروز
دوست من سلام
پشتم گرمه
و یا شعار تبلیغاتی بسیار معروف اپارتور دوم تلفن همراه (از کی تا حالا؟)
در نگاهی فراگیر تر برای تعدادی از شرکت های معروف دنیا شعار های بسیار معروف و ماندگاری طراحی شده اند که برای همیشه در ذهن همه به یادگار خواهند ماند .
کمپانی عظیم IBM  که در بخش کامپوتر و تجهیزات وابسته فعالیت دارد شعاری دارد بسیار کوتاه :

 “think”

کمپانی سیسکو تولید کننده تجهیزات عظیم شبکه های کامپیوتری در سال های پیش شعاری داشت که علارقم این که چند سالی است که شعار جدیدی جایگزین آن شده است باز هم در ذهن مردم باقی مانده است :

Empowering The Internet Generation

شعار تبلیغاتی جدید این شرکت نیز به نوبه خود بسیار مهیج و سئوال بر انگیز به نظر می رسد.

Welcome To The Human Network

امروزه داشتن شعار تبلیغاتی مناسب به یکی از نیاز های اساسی سازمان ها و شرکت ها تبدیل شده است و از این رو بسیار مهم است تا راهکارهای صحیح طراحی شعار تبلیغاتی را بدانیم .
در نوشتار بعدی به بیان راه کارهایی برای طراحی شعار تبلیغاتی مناسب خواهیم پرداخت و به دلیل اینکه پیام کوتاه تأثیرگذارترین ابزار برای بالا بردن میزان فروش از طریق حفظ مشتریان قبلی است.از این رو در یک سری از مقالات سعی بر آن داریم تا نحوه طراحی شعار پیامکی مناسب با استفاده از شعار تبلیغاتی  را به اشتراک بگذاریم.

شما میتوانید با نوشتن سعار خود بر روی یک کلاه زیر ساخت های برندتان را قوی تر کنید این یک شعار نیست بلکه بساری از کمپانی هی دنیا با این ایده به فروش و محبوبیت بالایی رسده اند. تبلیغات مکمل موفقیت یک  شرکت می باشد تماس بگیرید.

همیشه منتظر ایده های خلاقانه از نوآوران باشید

برای سفارش تبلیغاتی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نشانی دفتر مرکزی: رشت ، خیابان شهدا ، ساختمان نوآوران

Tel/Fax: 01333829429

Telegram: 09354051082

Email: adnoavaran@yahoo.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *