شما اینجا هستید: خانه » رایگان » چگونه در صفحه اول گوگل باشیم

چگونه در صفحه اول گوگل باشیم

چگونه در صفحه اول گوگل باشیم

چگونه در صفحه اول گوگل باشیم , به نظر من مهمترین سوالی که ذهن هر وب مستری را به خود مشغول خواهد کرد این است که : چگونه در صفحه اول گوگل باشیم توجه به این موضوع که بدانیم چگونه می توانیم در صفحات و رتبه های برتر گوگل باشیم مطمئناساده نخواهد بود. دلیل اآن هم تغیراتی است که همواره موتور های جستجوگردر الگوریم خود ایجاد می کنند . اگر ما بخواهیم با استفاده از ترفند ” کلک زدن به موتور های جستجو ” سایت خود را در رتبه اول جستجو قرار دهیم مطمئنا روزی جایگاه خود در صفحه اول را از دست خواهیم داد . پس همواره سعی کنید بدون تقلب و فریب کاری و استفاده از اصول صحیح خود را در رتبه های بالا قرار دهید . ما در این مطلب سعی داریم تا روش هایی را برای بهتر شدن مطالب از نظر موتور های جستجوگر برای شما بیان کنیم تا  شما با کمک این مطالب بتوانید جایگاه بهتری را در صفحات جستجو گر ها بدست بیاورید با نوآوران همراه باشید:

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم چگونه درصفحه اول گوگل باشیم

استفاده از سیستم های وبلاگ دهی معتبر

چگونه در صفحه اول گوگل باشیم

چگونه در صفحه اول گوگل باشیم

برای اینکه سایت ، وبلاگ ، و مطالب شما در صفحه اول نتایج جستجوگرها ظاهر شود باید از ابتدا طراحی سایت خود را اصولی و با کد نویسی مناسب انجام دهید . همچنین اگر از سیستم های وبلاگ دهی رایگان استفاده می کنید می بایستی سیستم وبلاگدهی با سئوی بالا را برای ساخت وبلاگ انتخاب کنید . یک سیستم وبلاگدهی می بایستی دارای کدنویسی استاندارد برای موتور های جستجوگر باشد .

ارائه محتوای مفید

محتوای مفید یعنی اینکه مطلبی را ارائه کنیم که ارزش خوانده شدن داشته باشد . مطالب دیگران را در سایت یا وبلاگ خود کپی نکنید .مطالب کپی شده نمونه بارز از مطالب غیر مفید است . معمولا موتور های جستجوگر که یکی از مهمترین آنها گوگل می باشد این امر را تشخیص داده و مطلب کپی را در جایگاهی به جز صفحه اول قرار می دهد .

کد نویسی استاندارد

استفاده از ساختار صحیح در کد نویسی  برای صفحات وب سایت ها امری بسیار مهم است . اگر طراحی سایت شما بوسیله متخصصین این امر انجام نشود زحمت شما برای بالا بردن آمار بازدیدسایت کاری بی نتیجه خواد شد .

تبادل لینک

همواره لینک ها در مطالب عامل بسیار مهمی در بالا بردن رتبه سایت و مطلب آن می یاشند. موتور جستجوی گوگل لینک های خروجی از مطلب را به عنوان امتیاز منفی و لینک های ورودی به مطلب را به عنوان امتیاز مثبت برای آن مطلب در نظر خواهد گرفت . پس اگر تعداد لینک های ورودی به مطالب سایت شما زیاد تر شود مطلب شما معتبر تر خواهد شد . موتور جستجوی گوگل برای پیدا کردن مطالب جدید سایت های که در دایرکتوری ثبت نشده اند از همین طریق اقدام میکند . مثلا اگر لینک مطلبی از سایت شما در سایتی معتبر که گوگل روزانه به آن سر میزند قرار بگیرد گوگل از طریق همان لینک وارد سایت شما شده و مطلب سایت شما را برسی می کند و اگر از نظر الگوریتم ها مشکلی وجود نداشته باشد مطلب شما هم در گوگل ثبت می شود . پس لینک های خود را در سایت های معتبر قرار دهید .

 

عنوان مطالب خود را از ۴۰ تا ۷۰ کاراکتر انتخاب کنید.

در پاراگراف اول مطالب خود حتما از کلمات کلیدی استفاده کنید. همواره عنوان مطلب را در پاراگراف اول نیز تکرار کنید.

در ابتدای مطلب عنوان را در تگ h1 قرار دهید.

در درون لینک هایتان از توضیحات استفاده کنید.

در هر مطلب یک عنوان را در تگ h1 قرار دهید می توانید عنوان مطلب را در تگ h1 و تیتر پاراگراف اول را در تگ h2 قرار دهید .

سعی کنید در هر مطلب بیش از ۳ تگ h2 استفاده نکنید . گوگل و بسیاری دیگر از موتور های جستجو از تگ ها برای مشخص کردن نوع مطلب استفاده می کنند

مطالب خود را پاراگراف بندی کنید و از بالا به ترتیب تیتر هر پاراگراف را یکی از تگ های h2 و h3 استفاده کنید ولی توجه کنید تگ های h2 بیش از ۳ مورد نشوند .

تعداد کلمات کلیدی شما نباید زیاد باشد و از کلمات تک حرفی استفاده نکنید . استاندارد کلمات کلیدی ۱۲ مورد می باشد .

حتما کلمات کلیدی را استفاده کنید که در پاراگراف اول متن وجود دارد .

از متا تگ ها استفاده کنید و توجه کنید اولین متا تگی که استفاده می کنید همان عنوان مطلب شما باشد.

حتما برای مطلب خود از توضیحات استفاده کنید این توضیحات را می توانید در تگ “description” قرار دهید .

حتما از کلمات کلیدی در آدرس سایت و مطالبتان استفاده کنید.

سعی می کنم در مطالب بعدی راه های بیشتری برای شما عزیزان همراه معرفی کنم تا بتوانید مطالب خود را در بهترین نتایج جستجوگرها قرار دهید.

همیشه منتظر ایده های خلاقانه از نوآوران باشید

برای طراحی و بهینه سازی وب سایت خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نشانی دفتر مرکزی: رشت ، خیابان شهدا ، ساختمان نوآوران

Tel/Fax: 01333829429

Telegram: 09354051082

Email: adnoavaran@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *