شما اینجا هستید: خانه » کارت ویزیت » چاپ کارت ویزیت و انواع کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت و انواع کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت و انواع کارت ویزیت

در چاپ کارت ویزیت با دو مرحله مواجهیم:
۱- طراحی کارت ویزیت
۲- چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

در طراحی توجه داشته باشید که کارت شما باید جلوه دهنده ی روح، هویت و شعار حرفه ای شما باشد. مثلا کارت ویزیت یک گرافیست باید نشان دهنده ی روح خلاق، سلیقه ی خوب، و آگاهی او از اصول زیبایی شناسی باشد و نیز در چاپ کارت ویزیت هم باید ظرایف و نکات چاپی به درستی رعایت شود تا نشان دهنده ی حرفه ای بودن گرافیست باشد. کارت ویزیت بوتیک و کارت ویزیت آرایشگاه باید سمبل زیبایی، شیک پوشی، یونیک و خاص بودن و … باشد. اگر به عنوان یک مشاور املاک در کار خود به دنبال خانه های خاص و مشتریان خاص هستید، از کارت ویزیت با جنس خاص و متفاوت و طراحی متناسب با معماری استفاده کنید. کارت ویزیت شرکت بیمه نیز باید قابل اعتماد و قابل اتکا باشد.

در شغل خود هدف ها و شعارهای خود را تعیین کنید و طراحی کارت ویزیت را بر مبنای آنها شروع کنید، و یا با توجه به هویت حرفه ای خود، طراحی کارت ویزیت را به دست طراحان استودیو طراحی و چاپ نوآوران طراحی، تبلیغات و چاپ بسپارید.

چاپ کارت ویزیت

برای چاپ کارت ویزیت باید جنسی متناسب با شغل و طرح خود انتخاب کنید، و نیز هزینه ی چاپ کارت ویزیت را فراموش نکنید.

کارت ویزیت سلفون براق و مات در اندازه ی ویزیتی: این کارت ها متدوال ترین و ساده ترین انواع کارت ویزیت هستند، اگر قصد دارید شغل خود را در یک محله معرفی کنید ( مانند سوپرمارکت های محلی، کلید سازی، خدمات ساختمانی و … ) از این کارت استفاده کنید. این کارت برای کسانی که تنها یک هدف مستقیم به عنوان معرفی شغل خود را با کارت ویزیت دنبال می کنند مناسب است، همچنین هزینه ی چاپی این نوع کارت نیز بسیار پایین است و شما با صرف هزینه ی اندک صاحب ۱۰۰۰ عدد کارت ویزیت خواهید شد.

کارت ویزیت لمینت: چاپ کارت ویزیت لمینت برای کسانی که می خواهند کارتشان مدت زمان بیشتری در جیب یا آرشیو مشتریان بماند مناسب است، در طراحی کارت ویزیت لمینت به دلیل بزرگ تر بودن کارت و ارزنده بودن جنس کارت، جا برای خلاقیت و صرف وقت در طراحی کارت ویزیت محیاتر است. کارت ویزیت لمینت در انواع متفاوت، سایز های متفاوت و دوام طولانی، و همچنین قیمت متوسط، در بازه ی زمانی، بیشترین برد را در موفقیت بازاریابی مستقیم خواهند داشت.

کارت ویزیت فانتزی: چاپ کارت ویزیت فانتزی برای کسانی که می خواهند در دنیای کسب و کار خود متفاوت ظاهر شوند و کارت ویزیت خود را ماندگار کنند مناسب است. این کارت ویزیت ها به دلیل پویایی و خلاقیت در طراحی کارت و تعدد مدل های کارت ویزیت، موجب پر شور، خلاق و خاص جلوه دادن شغل شما خواهند شد. این کارت ویزیت ها متفاوت، پر شور، لوکس و شیک هستند. استفاده از این کارت ویزیت در نزد مشتری، نشانه ی خوش سلیقگی، داشتن ایده های ناب و خلاق و اهمیت دادن شما به حرفه و شغلتان خواهد بود.

کارت ویزیت PVC پی وی سی ، کارت ویزیت شیشه ای (ترنسپرنت) : چاپ کارت ویزیت پی وی سی و چاپ کارت ویزیت شیشه ای برای کسانی است که با صرف هزینه ی بیشتر علاوه بر دوام کارت ویزیت، تخصص اعتبار شغلی برای خود را نیز خواستارند. این کارت ویزیت ها شما را تک، منحصر به فرد، با پرستیژ و اصیل نشان می دهند. این کارت ویزیت برای مدیران، صاحبان شرکت ها، اعضای هیئت مدیره، کسانی که متفاوت می اندیشند و به خود اهمیت می دهند مناسب است.

کارت ویزیت طلاکوب و کارت ویزیت لوکس: رنگ طلایی از دیرباز نشانه ی پرستیژ و اشرافی گری بوده است و در نظر همگان این رنگ جلوه ای دو چندان دارد که حاکی از اعتبار و ثروتمندی ست. کارت ویزیت طلاکوب و کارت ویزیت لوکس استودیو طراحی و چاپ اشل در انواع مختلفی ارائه می شوند و از آن جمله می توان به لمینت برجسته طلاکوب، لمینت براق طلاکوب، لمینت مات طلاکوب، کارت ویزیت سلفون مات مخملی طلاکوب، کارت ویزیت لمینت مات مخملی طلاکوب و محصول خاص و استثنایی ما، کارت ویزیت لوکس طلاکوب با مقوای جیر مخملی می باشند.

کارت ویزیت جیر مخملی با مقوای بسیار ضخیم از جنس جیر مخمل و در قالب پرس لمینت شده و در ابعاد، رنگ ها و طرح های طلاکوبی مختلف ارائه گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *