شما اینجا هستید: خانه » اصلی » چاپ کاتالوگ و بروشور

چاپ کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ و بروشور

شما می توانید با چاپ کاتالوگ و بروشور به دلیل برخوردار بودن از تعداد صفحات بیشتر در کنار معرفی و ترویج اهداف سازمانی به بیان  مشخصات و ظرایف موضوع و کالای مورد نظر خود بپردازید.

بروشور کتابچه و یا کاتالوگ راهنمای معرفی جزئیات کالا، خدمات، امکانات و… می باشد که از طرف تولید کننده و یا ارائه دهنده به مصرف کننده و یا مشتری برای معرفی دقیق و راهنمایی در استفاده ارائه می گردد.

بروشورها مجموعه اطلاعات جزئی و خاص در مورد خاصیت یک نوع محصول، فواید و عملکردهای احتمالی آن، نحوه مصرف، قیمت آن، تنوع رنگی (درصورت داشتن) و… در مجموع اطلاعاتی است که برای مصرف کننده مفید است و برای انتخاب محصول توسط مصرف کننده در آن درج می گردد.
مثلا اگر شما تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی هستید، بروشور یا چاپ کاتالوگ محصولات شرکت شما می تواند به این صورت باشد: بروشور محصولات شامپو حاوی: انواع سری شامپوهای تولید شده اعم از شامپو آلئوورا (مخصوص موهای چرب ، خشک و معمولی)، شامپو سیر (مخصوص موهای چرب، خشک و معمولی)، شامپو حجم دهنده (مخصوص موهای چرب، خشک و معمولی) و… که هر یک حاوی اطلاعاتی مربوط به خواص و فواید محصول، نحوه استفاده و مدت زمان مصرف، قیمت محصول، تفاوت هر یک از محصولات با یکدیگر و … که تمامی این اطلاعات برای مصرف کننده، داده می شود تا از میان آنها یکی را بر اساس توضیحات مندرج، برگزیند.

نوآوران با چاپ کاتالوگ حرفه ای و ایده آل با ساختار گرافیکی مناسب و استفاده از ایده های نوین تبلیغاتی نقش بسزایی در بازار هدف شما ایفا می کند .

شما می توانید از طریق تماس با نوآوران از تجربه کارشناسان خبره ما در امر تبلیغات یاری بگیرید.

راه های ارتباطی با کانون تبلیغاتی نوآوران:

شماره های تماس:  ۴۶۴۳ ۳۳۸۲ –  ۰۱۳ و ۹۴۲۹ ۳۳۸۲ – ۰۱۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *