شما اینجا هستید: خانه » طراحی و سئو وب سایت » سئو (seo) و بهینه سازی سایت » پرکار بردترین اصطلاحات سئوی سایت

پرکار بردترین اصطلاحات سئوی سایت

 پرکار بردترین اصطلاحات سئوی سایت

سئوی سایت

سئوی سایت

۱)    SEO چیست : بهینه سازی سایت را برای موتورهای جستجو سئو میگویند .
۲)    کلمه کلیدی چیست : کلمه کلیدی اصطلاحا کلمه کلیدی گفته میشود و گاها یک جمله میباشد مثلا کلمه کلیدی : سئو , طراحی سایت و یا بهینه سازی سایت این ها اصطلاحا کلمه کلیدی میباشد که توسط مدیر سایت و با مشاوره تیم سئو تعیین میگردد تا سایت مد نظر با آن کلمه پس از بهینه سازی به صفحه اول گوگل انتقال یابد.
۳)     On Page SEO چیست: به کلیه کارهای که جهت بهینه سازی و سئوی سایت در داخل همان سایت انجام میپذیرد On Page SEO یا سئو داخلی میگویند که ما به تعدادی از این کارها اشاره میکنیم , برسی کد ها و بهینه سازی آنها و همچنین برسی متا تگ ها و توضیحات و تایتل سایت و لینک دهی های داخلی سایت و ….
۴)    Off Page SEO چیست : به کلیه کارهای که خارج از سایت مد نظر برای سئوی سایت می گویند  و لینک های که به آن سایت از سایر سایتها و شبکه های اجتماعی زده میشود جز این دسته سئوی سایت میباشند
۵)    SEM چیست: در واقع همان برند سازی اینترنتی و یا  بازاریابی برای موتورهای جستجو میباشد که علاوه بر بازاریابی تاثیری بر سئوی سایت نیز دارد .
۶)    SEMSMM چیست: بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی یا اشتراک مقالات و محصولات و معرفی محصولات در شبکه های اجتماعی را اصطلاحا SEMSMM  می نامند
۷)    Paid Link چیست: به کلیه بک لینک های که برای یک سایت خریداری میشود  و دارای تاریخ انقضاء در صورت تمدید نکردن میباشد Paid Link میگوییند و در صورت رعایت نکردن اصول بهینه سازی سایت بسیار به سئوی سایت شما ضرر خواهند زد .

۹)    Anchor Text چیست: به کلیه کلماتی که در دنیا اینترنت وجود دارند که به صورت لینک  دار هستند میگویند و می تون روی آن کلیک نمود مانند , طراحی سایت.
۱۰)    Internal Links چیست: به کلیه لینک های داخلی یک وب سایت Internal Links گفته میشود  که یک صفحه از سایت را به صفحات دیگر همان سایت لینک میدهند
۱۱)   Link Building چیست: به کلیه کارهای که جهت لینک سازی یک سایت در خارج آن سایت انجام میپذیرد  لینک بیلدینگ گفته می شود و از زیر مجموعه های Off Page SEO است و تاثیر چشمگیری در سئو یک سایت دارد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *