شما اینجا هستید: خانه » هدایای تبلیغاتی » هدایای تبلیغاتی مفید

هدایای تبلیغاتی مفید

هدایای تبلیغاتی مفید

هدایای تبلیغاتی مفید اجناسی هستند که آرم یک شرکت ، رویداد یا تجارت خاصی همراه با راه های ارتباطی روی آن چاپ می شود و توسط تجارت مذکور به مشتری ها اهدا می گردد.هدایای تبلیغاتی مفید : هدایای تبلیغاتی مفید : هدایای تبلیغاتی : هدایای تبلیغاتی مفید : هدایای تبلیغاتی مفید : هدایای تبلیغاتی
هدیه دادن از دیرباز امر پسندیده ای به شمار می رود ، به طوری که در روایات و تاریخ های مختلف نیز به انجام دادن آن بسیار تشویق شده ، زیرا باعث صمیمیت بیشتر و ایجاد محبت و قدرشناسی در بین افراد می گردد و روابط را مستحکم تر می سازد . بنابرین شرکت ها و تجارت های مختلف سالانه ، هدایای تبلیغاتی مفید بسیاری را با در نظر گرفتن بودجه برای مشتری های خود ارسال می کنند که آرم مخصوص شرکت مورد نظر را دارد.
هدایای تبلیغاتی مفید از هدایای تبلیغاتی چرمی ، سررسید تبلیغاتی ، لیوان تبلیغاتی ، خوشبو کننده تبلیغاتی ، فلش مموری تبلیغاتی ، خودکار تبلیغاتی ، پازل تبلیغاتی ، بادکنک تبلیغاتی ، پد موس تبلیغاتی ، ساعت تبلیغاتی ، صنایع دستی تبلیغاتی و …..دیگر وسایل شخصی میتواند متغیر می باشد و هیچ گونه محدودیتی برای انتخاب اجناس سفارشی وجود ندارد .
یکی از دلایل اصلی انتخاب هدایای تبلیغاتی جلب توجه مشتری و نگه داشتن آن ها می باشد که یک رابطه بین خریدار و مشتری است . شرکت هایی که تازه تاسیس می باشند یا تاکنون مشهور نشده اند و مشتری های زیادی ندارند می توانند از این شیوه به عنوان یک فرصت عالی استفاده کنند و طبق سلیقه ی مشتری های خود یا مردم برای هر کدام هدایای سفارشی بفرستند و در ذهن آن ها نقش ببندند.
یکی دیگر از نکته هایی که شرکت ها بسیار باید اهمیت دهند این است که بدانند مشتری مورد نظر به چه هدایایی نیاز دارد و اجناسی را انتخاب کنند که مورد نیاز آن ها باشد و روزانه تا مدت ها از آن استفاده کنند.
لازم به ذکر است که استفاده از هدایای تبلیغاتی مفید به معنای نتیجه و بازده مثبت دادن به طور حتمی نمی باشد اما طبق آمار های گرفته شده در انجمن بین المللی، شرکت هایی که هدیه می دهند در قیاس با شرکت هایی که هدیه نمی دهند شانس تماس گرفتن مشتری های آن دو برابر بوده است.

همیشه منتظر ایده های خلاقانه از نوآوران باشید

جهت سفارش هدایای تبلیغاتی همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید.

نشانی دفتر مرکزی: رشت ، خیابان شهدا ، ساختمان نوآوران

Tel/Fax: 01333829429

Telegram: 09354051082

Email: adnoavaran@yahoo.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *