شما اینجا هستید: خانه » هدایای تبلیغاتی » هدایای تبلیغاتی – جاسوئیچی تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی – جاسوئیچی تبلیغاتی

انواع هدایای تبلیغاتی – جاسوئیچی تبلیغاتی:

جاسوئیچی تبلیغاتی در رنگ‌ها، طرح‌ها و اشکال متنوع در بازار عرضه می‌شود که قابل استفاده برای سویچ خودرو، کلیدی‌های مربوط به منزل، فلش و … می‌باشد. افراد در طی روز ارتباط زیادی با وسایل کوچکی همچون جاکلیدی دارند لذا تبلیغات بر روی جاکلیدی می‌تواند تأثیر زیادی بر روی افزایش تعداد متقاضیان محصولات و یا خدمات یک شرکت داشته باشد.
هدیه دادن یکی از سنت‌هایی است که از گذشته‌های دور در بین مردم متداول بوده است. هدایا موجب پیوند عاطفی میان افراد می‌شود. گاه با یک شاخه گل، کارت پستال و یا هدیه کوچک به عزیزان می‌توان احساسات خود را به آنها منتقل نمود. هدیه‌هایی که بین افراد رد و بدل می‌شود، متفاوت است. جاسوئیچی تبلیغاتی یک هدیه ای مناسب برای عزیزان باشد. این وسیله کوچک، کم حجم و کاربردی می‌تواند لبخند خوشایندی را بر لب عزیزان شما بنشاند.
تبلیغات به گونه‌های مختلفی صورت می‌گیرد اما مؤثرترین شیوه تبلیغات زمانی است که افراد دارای خاطری آرام باشند. از آنجا که افراد در زمانی که خاطری آسوده و فرصت کافی می‌یابند، با ابزار و وسایل کوچکی چون خودکار، گوشی همراه، جاکلیدی و… خود را سرگرم می‌کنند ، اگر نام یک شرکت، موسسه و یا یک محصول روی این وسایل حک شده باشد ناخودآگاه توجه افراد را به خود جلب می‌نماید. جاسوئیچی تبلیغاتی یکی از این ابزارها بوده که قابلیت زیادی را برای ثبت نمودن برند محصولات، نام شرکت و یا مؤسسه را در خود دارد.
جا کلیدی تبلیغاتی  یک هدیه زیبا و در عین حال کوچک و قابل حمل است که امکان درج آرم و لگوی شرکت شما بر روی آن وجود دارد و به همین خاطر یک هدیه تبلیغاتی متمایز است.

جاسوئیچی تبلیغاتی فلزی

این مجموعه شامل جاکلیدی های تبلیغاتی فلزی می باشد.

جاسوئیچی تبلیغاتی

جاسوئیچی تبلیغاتی چرمی

این مجموعه شامل جاکلیدی های تبلیغاتی فلزی چرمی می باشد.

جاسوئیچی تبلیغاتی
 

جاسوئیچی کیفی تبلیغاتی

این مجموعه شامل جاکلیدی های کیفی چرم می باشد.

جاسوئیچی تبلیغاتی

جهت سفارش جاسوئیچی تبلیغاتی با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید

نشانی دفتر مرکزی: رشت ، خیابان شهدا ، ساختمان نوآوران

Tel: 01333824643

Fax: 01333829429

Telegram: 09354051082

Email: adnoavaran@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *