شما اینجا هستید: خانه » تبلیغات محیطی » تابلو های فروشگاهی » قیمت انواع تابلو چلنیوم |حروف چلنیوم

قیمت انواع تابلو چلنیوم |حروف چلنیوم

قیمت انواع تابلو چلنیوم |حروف چلنیوم

قیمت انواع تابلو چلنیوم |حروف چلنیوم : مبنای محاسبه قيمت انواع تابلو حروف برجسته مانند : حروف چلنيوم – نئون پلاستيك – لترمكس – حروف استيل – حروف برنجی و يا مسی بر اساس  متر دور حروف (محيط حروف)  است . معمولا این مقدار با نرم افزار كورل دراو (corel draw ) قابل محاسبه است . اما بصورت تجربی ميتوان به ازای هر متر طول نوشته  ۴/۵ الی ۵/۵متر محيط را در نظر گرفت.

قیمت انواع تابلو چلنیوم

موارد تاثیرگذار در قیمت حروف برجسته چلنيوم  ( تابلو چلنیوم ) :

قطر قلم یا همان قطر فونت حروف چلنيوم و طرح مود نظر در قيمت تابلو چلنيوم بسیار تاثیر گذار است ، تا قطر قلم ۱۵ سانتيمتر يک قيمت و از ۱۵ سانتيمتر به بالا قيمت ها متفاوت ميباشد.و هرچه ضخامت حروف بيشتر باشد چون تعداد لامپ smd و مقدار طلق پلكسی بيشتری مصرف مي شود قيمت نيز افزایش می یابد .
دوم اينكه با توجه به تنوع و كيفيت اجناس چيني و اصلی كه از درجه يك تا درجه ۳ در بازار با انواع برند ها و قيمت ها وجود دارد قيمت حروف چلنيوم نيز به اجناس مصرفی آن کاملا وابسته است .


برای اطلاع مشتريان عزيز به ۵ قسمت اصلی تشكيل دهنده حروف چلنيوم اشاره مي كنيم .


الف:  طلق پلكسي كه اكروليك تايوان از بهترین نوع می باشد و برند های معروف آن چوچن ، يرلانگ و يرچانگ ميباشد .اين جنس طلق نور را به خوبی و بصورت شفاف و يكدست پخش ميكند و رنگ آن در برابر آفتاب در طی ساليان ثابت باقی مي ماند.
طلق هاي چينی رنگشان كدر تر ميباشد و ميزان نوري كه از خود عبور ميدهند كمتر از نوع تايواني مي باشد .


ب :  لبه چلنيوم  (channelium) كه نوع اسپانيايی آن با برند آلوراپيد از مرغوبترين و محكم ترين لبه های موجود در بازار می باشد که بخاطر محکم بودن اين لبه از آن بيشتر براي حروف با قطر قلم بالا استفاده ميشود.

لبه های چینی از درجه يك گرفته تا درجه سه با انواع برندها، ضخامت و قيمتهاي متفاوت در بازار موجود  مياشد كه اگر از نوع مرغوب آن استفاده نشود خواهیم ديد كه بعد از مدتی در برابر آفتاب ،باران ، سرما و  گرما رنگ آن سياه و يا دچار زنگ زدگی ميشود.


ج : لامپ smd كه مرغوبترين آن محصول کشور كره می باشد و يك لامپ smd خوب بايد از شدت نور ، دوام و ثبات نور همچنين خاصيت ضد آب بودن بهره مند باشد كه قيمت اين نوع لامپ ها نيز گرانتر از نوع چينی آن است.
در بازار باز هم انواع لامپ  smd با انواع كيفيت ها و برند های مختلف ايرانی و چينی موجود ميباشد كه فقط يك فرد با تجربه و متخصص این امر می تواند كيفيت آنها را تشخيص دهد . و از اين رو این عناصر در تعیین قیمت حروف چلنيوم نقش بسزايی دارند.

اگر در تابلو چلنيوم از نوع بی كيفيت لامپ smd استفاده شود بعد از مدتی شاهد كاهش نور حتی سوختگی و قطعی در روشنايی حروف چلنيوم خواهيم بود.
علاوه بر نوع جنس تعداد لامپ smd  كه در حروف نصب ميگردد در قيمت تمام شده حروف چلينوم نيز تاثير می گذارد و بهمين دليل کانون تبليغاتی نوآوران همواره تلاش دارد تا بهترین کیفیت اجناس موجود در بازار را برای همراهان گرامی و مشتریان عزیز خود استفاده کند.

د : ورق pvc  كه بعنوان زیرکار ،نگهدارنده حروف و لامپ smd   استفاده می شود.
ورق pvc نيز دارای ضخامت هاي بين ۸ تا ۱۰ ميليمتر و با انواع تراكم در بازار موجود  ميباشد كه قيمت های آن نيز متفاوت می باشد
اگر در حروف چلنيوم از  pvcبا تراكم پايين و با ضخامت كم استفاده شود پس از مدتی شاهد آن خواهیم بود كه حروف چلنيوم از pvc جدا ميشود.
 ه : نحوه ساخت و چگونگی چسباندن لبه حروف چلنيوم و ميزان تجربه استاد كار هم يكی از مواردی باشد كه بايد به آن توجه کافی داشته باشیم . ميزان دقت و ظرافتی كه در ساخت حروف تابلو چلنيوم به کار می رود همچنین ميزان چسب و نوع چسب و روش ساخت (دستی و يا اتومات) در بالا بردن استحكام و دوام حروف چلنيوم تاثير زیادی دارد .


با در نظر گرفتن موارد ذکر شده بالا قيمت پايه حروف چلنيوم بشرح زير قابل ارائه است .


حروف چلنيوم تاقطر قلم ۱۵ سانتيمتر هر متر محيط ۷۵/۰۰۰ تومان
حروف چلنيوم تا قطر قلم ۲۰ سانتيمتر هر متر محيط ۸۵/۰۰۰ تومان
حروف چلنيوم تا قطر قلم ۳۰ سانتيمتر هر متر محيط ۹۵/۰۰۰ تومان
حروف چلنيوم تا قطر قلم ۴۰ سانتيمتر هر متر محيط ۱۱۰/۰۰۰تومان
حروف چلنيوم تا قطر قلم ۵۰ سانتيمتر هر متر محيط ۱۲۰/۰۰۰ تومان
حروف چلنيوم تا قطر قلم ۶۰ سانتيمتر هر متر محيط ۱۳۰/۰۰۰ تومان
حروف چلنيوم تا قطر قلم ۷۰ سانتيمتر هر متر محيط ۱۴۰/۰۰۰ تومان

با توجه به محل نصب انواع حروف برجسته تابلو چلنیوم بر روي (كامپوزيت – سنگ – ترمووود-mdf و غيره) و همچنين  ارتفاع از زمين قيمت نصب حروف چلنيوم از هر متر محيط ۱۰/۰۰۰ الي ۱۵/۰۰۰تا ۲۰/۰۰۰هزار  تومان متغيير خواهد بود .
همچنین نصب حروف چلنيوم نيز خود يكي از مواردی است كه حتماً بايد توسط نيرويی كارآزموده و با تجربه انجام گيرد،نحوه تقسيم جريان خروجي منبع تغذيه و اينكه بطور مساوی در تمام حروف آمپر جريان داشته باشد و حتي نوع سيمی كه بعنوان رابط حروف مورد استفاده قرار می گيرد از جمله مواردی است كه در بالا بردن طول عمر حروف چلنيوم و منبع تغذيه (ترانس ۱۲ ولت) بسيار مهم است.
استاتید بخش تابلوسازی مجموعه تبليغاتی نوآوران با سابقه بیش از ۱۵ سال در امور تبلیغاتی اين كار را به خوبی و در كمترين زمان حتی بروی داربست و ارتفاع با دقت فراوان انجام مي دهند.
مشتريان عزيز جهت کسب اطلاعات بيشتر ، داشتن هرگونه سوال و مشاوره همچنين ارسال طرح و قيمت گذاری مي توانند با ما تماس حاصل فرمايند.

تلگرام : @newgraph

موبایل : ۰۹۱۱۴۵۶۲۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *