شما اینجا هستید: خانه » عکاسی » عکاسی تبلیغاتی » عکاسی تبلیغاتی حرفه ای

عکاسی تبلیغاتی حرفه ای

معرفی عکاسی تبلیغاتی حرفه ای:

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی شاخه ای از عکاسی است که با هدف آگاهی دادن به مردم از وجود محصولي خاص به آفرینش تصویری اغراق آمیز مي پردازد ، تصويري که آن را عالی و بدون نقص جلوه مي دهد.
اين شاخه از عكاسي اين احساس را به بیننده القا مي کند که برای استفاده در زندگی روزمره به آن محصول نياز دارد و او را به خرید کالا(ها)ی مورد نظر ترغيب و در واقع با استفاده از این روش برای کارفرما جذب مشتری می نماید.
در سایت www.goldprint.com طبق آمار سال۲۰۱۱ ،۸۰% کارفرما هایی که از عکاسی تبلیغاتی برای هدف خود استفاده کرده اند، به نتایج بهتری نسبت به انواع دیگر تبلیغاتشان رسیده اند…
در بازار کار انواع برند ها در رقابت با یکدیگر تلاش می کنند تا محصولات خود را بهتر و قوی تر از بقیه ی محصولات معرفی کنند و با طرح بندی و مدیریت عالی آن را به فروش برسانند و با عکاسی تبلیغاتی و ثبت تصویر های تاثیر گذار روی مردم، سطح محصولات خود را در بازار ارتقا داده و مشتری هایشان را ثابت نگه دارند.
موفقیت در عکاسی تبلیغاتی به عوامل متعددی بستگی دارد که در زیر به توضیح برخی از آن ها می پردازیم ؛
۱)انتخاب عکاس با دانش و مهارت کافی
۲)داشتن تجهیزات عکاسی مناسب
۳)استفاده از مدل های معروف در تبلیغ و …
•انتخاب عکاس ماهر با دانش و تجربه ی کافی در عکاسی تبلیغاتی اهمیت فراوانی دارد، عکاسی که ذهن قوی و خلاق و ایده پرداز و پر ازتجربه دارد می تواند به واسطه ی نکته سنجی و ریز بینی و دقیق بودن و داشتن تسلط بر افکار اکثریت مردم تصویر های فوق العاده تری به نسبت عکاسی که تقلید می کند یا نو کار است خلق کند.
•داشتن تجهیزات مناسب و به روز در عکاسی تبلیغاتی کار عکاس را برای خلق تصویر مناسبی که در ذهن خود و کارفرما است آسان می نماید.تجهیزاتی مانند دوربین های پیشرفته و با کیفیت،لنز سریع با زوم عالی،سه پایه،وسایل مناسب برای نورپردازی از زاویه های مختلف،چتر،مقوا و… تا بتواند با کنترل بیشتری روی اثر کار کند و تصاویر بی نظیری ارائه دهد.
•استفاده از مدل های معروف و محبوب در عکاسی تبلیغاتی که مورد اعتماد مردم هستند.
این گزینه به کارفرما های نو کار و برند هایی که تا کنون در بازار خوب شناخته نشده اند فرصت استثنایی می دهد تا به واسطه ی اعتبار مدل ها بین مردم برند خود را معرفی کنند و مردم با اعتماد بیشتری از آن ها خرید کنند.

کانون تبلیغاتی نوآوران با بهره گیری از جدید ترین متد روز دنیا و عکاسان ماهر در زمینه عکاسی تبلیغاتی آماده معرفی محصول یا برند شما می باشد.

راه های ارتباطی:

نشانی دفتر مرکزی: رشت ، خیابان شهدا ، ساختمان نوآوران

Tel: 01333824643

Fax: 01333829429

Telegram: 09354051082

Email: adnoavaran@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *