شما اینجا هستید: خانه » طراحی و سئو وب سایت » طراحی سایت و بهینه سازی

طراحی سایت و بهینه سازی

طراحی وب سایت

کارشناسان گروه بهینه سازی و طراحی سایت نوآوران ، علاوه بر  پشتیبانی کامل از وب سایت های زیرمجموعه خود به ارائه مشاوره و راهکارهای مناسب جهت پیشرفت کسب و کار آمادگی اقدام میکند . آشکار است که امروزه تجارت های  الکترونیکی و بهینه سازی وب سایت ها ( سئو ، seo ) برای موتورهای جستجوگر ، امکان پیشرفت هرچه بیشتر شما و حضور هرچه مؤثر تر در دنیای اینترنت را فراهم می سازد. گروه طراحی سایت متشکل از متخصصین حوزه وب و فناوری اطلاعات و برترین طراحان وب و کارشناسان سئو کوششی دارد تا بتواند با طراحی وب سایت شما کسب و کار شما را ارتقا دهد. طراحی سایت شما تنها داشتن یک ظاهر مناسب نیست بلکه شما باید به وسیله وب سایت خود و رعایت استاندارد های طراحی وب سایت مخاطب خود را جذب نمایید . تیم طراحی سایت دوست دارد در کنار طراحی سایت شما ، بازار مناسبی نیز در رقابت در اینترنت برای شما فراهم سازد.

با تمام مزايايي که داشتن يک وب سايت دارد ولي هزينه اين روش تبليغاتي بسيار کمتر از ساير روش هاي تبليغاتي است.
يک وب سايت مي تواند نقش يک بروشور،بيلبورد و … را براي شما ايفا کند با اين تفاوت که :
۱- شما با استفاده از يک سايت اينترنتي مي توانيد به راحتي کليه محصولات خود را به بازديد کنندگان معرفي کنيد، (هيچ محدوديتي در تعداد صفحات و ميزان توضيحات نداريد) آنها را از آخرين تغييرات مطلع کنيد، اطلاعات مورد نياز آنها را در اختيارشان قرار دهيد و يا حتي نظرات و پيشنهادات آنها را جمع آوري کنيد.
۲- يک وب سايت راهي مناسب براي ارائه اطلاعات مختلف در مورد کالاها و خدماتي است که شرکت به مشتريان ارائه مي دهد. بدون اينکه مشتري مجبور باشد در زمان خاصي به شرکت مراجعه کند و يا اينکه با شرکت تماس بگيرد مي تواند در هر کجا که باشد به سايت شرکت مراجعه کند و اطلاعات مورد نظر خود را کسب کند.
۳- با استفاده از يک سايت اينترنتي مي توان به راحتي اطلاعات مربوط به محصولات جديد را منتشر کرد بدون اينکه نيازي به چاپ بروشورها و آگهي هاي جديد باشد.
۴-مشتريان ممکن است ۲۴ ساعته به شما دسترسي نداشته باشند، اما در هر زمان و مکاني مي توانند به وب سايت شما مراجعه کنند. پس وب سايت نماينده اي از شماست که ۲۴ ساعته قابل دسترس است.
۵- با گسترش اينترنت، روز به روز به تعداد افرادي که از اينترنت به عنوان مرجعي براي انتخاب استفاده مي کنند افزوده مي شود. عدم حضور شما در صورت حضور ساير رقبا در اين عرصه يعني از دست دادن مشتريان.
درآخر همه مراحل تجارت موفق، از جمله تبليغ، اطلاع رساني، فروش و خدمات پس از فروش، ضمن صرفه جويي در همه منابع، به وسيله يک وب سايت انجام پذير است.
امروزه ، نقطه آغازين تماس مشتري با يك شركت اغلب وب سايت آن شركت است. بر اين اساس حضور در شبكه جهاني اينترنت (حتي اگر حضوري ضعيف باشد) بهتر از عدم حضور در آن تلقي مي شود .

همیشه منتظر ایده های خلاقانه از نوآوران باشید

جهت دریافت اطلاعات بیشتر جهت طراحی سایت با کارشناسان ما در بخش طراحی وب سایت تماس بگیرید

نشانی دفتر مرکزی: رشت ، خیابان شهدا ، ساختمان نوآوران

Tel/Fax: 01333829429

Telegram: 09354051082

Email: adnoavaran@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *