شما اینجا هستید: خانه » دسته‌بندی نشده » سر رسید ۹۵لوکس با جعبه

سر رسید ۹۵لوکس با جعبه

سر رسید ۹۵ لوکس با جعبه

۱- در سایت هایی که بنر های کم تری دارند تبلیغ کنید : برای تبلیغ و درج بنر خود در سایتی شما با توجه به تعداد بنر ها و تبلیغ هایی که در آن سایت وجود دارد باید تصمیم بگیرید ، اگر تعداد بنر ها و تبلیغات زیاد باشد کمتر بنر و تبلیغ شما دیده می شود ولی اگر قضیه بر عکس این باشد یعنی بنر ها و تبلیغ ها کم باشند ، بنر و تبلیغ شما بیشتر در چشم است و این موضوع مهمی است.

۲- سعی کنید تبلیغات خود در یک مطلب درج کنید : در تبلیغات تمام افراد به سراغ بنر ها می روند ، اما یکی از روش های دیگری که موثر تر است این است که از مدیر یک وب سایت و یا وبلاگ خواهش کنید که یک مطلب مختصر و مفید از وب شما در سایت یا وبلاگ خود بنویسد ، این گونه تبلیغ می توانید مفید تر از تبلیغات بنری و متنی باشد.

۳- وب سایت خود را روز به روز آپدیت و بروزرسانی کنید و مطالب مفیدی قرار دهید : اگر شما در سایتی تبلیغ کنید ، درنظر داشته باشید که وب سایت خود را هر روز بروز رسانی کنید و مطالب جدیدی قرار بدهید سعی کنید این مطالب کاربران را جذب کند و نه دفع زیرا اگر کاربر و بازدید کننده با خواندن مطلب حس کند مطلب جالب و مفیدی نیست دیگر ادامه آن را نخوانده و در ذهن آن ها سایت شما یک سایت با مطالب غیر مفید و اگر وب سایت بروز نباشد در ذهن آن ها یک سایت عاری از نکات و مطالب جدید تصور خواهد شد.

۴- اگر تبلیغات بنر می کنید بنر خود را پس از ۲ یا ۳ ماه تعویض کنید : تبلیغات بنر می تواند بسیار جالب باشد چون انواع تصاویر و متون و نوشته ها در آن است ، حال اگر بازدید کننده ها بعد چند ماه مشاهده بنری تکراری ناراحت شده و دیگر توجه ای به آن ها نخواهند کرد پس سعی کنید بنر خود را پس ۲ یا ۳ ماه تعویض و بنر جدید جالب تری طراحی کنید.

۵- توضیحات اضافی و الکی و بی ربط در تبلیغات نداشته باشید : در تبلیغ کردن سعی کنید از نوشتن متون و تصاویر و توضیحات بی ربط و زاید در بنر و یا تبلیغات و … دروی کنید و به جای آن توضیحاتی بدهید که به سایت شما مربوط باشد و البته مفید. به نظر ما توضیحات زیاد درباره وب سایت و وبلاگ خود ندهید. پس توضیحات و تصاویر مفید و مختصر در تبلیغات بسیار مفید است.

۶- هر سایتی که هزینه های زیادی برای تبلیغات بگیرد نمی تواند سایت خوبی و ایده عالی برای تبلیغ باشد : سایت های مطرح و شناخته شده سعی می کنند رای تبلیغات هزینه های زیادی می گیرند اما همه آن ها نمی توانند سایت خوبی برای تبلیغ شما باشند. گاهی یک سایت با معمولی با کاربران نه چندان زیاد که تعرفه های کم تری برای تبلیغات دارند می تواند مکانی ایده عال تر از سایت های شناخته شده با قیمت های بالا باشد. پس در انتخاب مکان و سایت برای تبلیغ خود دقت کرده و سلیقه به خرج دهید.

۷- در هر سایت و وبلاگی تبلیغ نکنید : گاهی مدیران وب سایت و یا وبلاگ ها برای بیشتر شدن بازدید کننده ها و کاربران سایت خود دست به تبلیغ در هر سایت می زند ؛ آن ها روشی کاملا غلط و اشتباه را انتخاب کرده اند. هر سایتی نمی تواند برای تبلیغ مناسب باشد ، مثلا سایت هایی که با موضوع دانلود و گرافیک و طراحی و آموزش هستند مناسب ترین و بهترین مکان تبلیغ برای شما باشند ولی سایت هایی با موضوع درسی و این جور موضوعات مربوطه که بازدید کنندگان کم تری و کاربران خاص خود را دارند و هر کسی به این جور سایت سر نمیزند ، در صورتی که شما هزینه برای تبلیغ پرداخت کردید ولی بازدید کنندگان بسیار کمی دارید.

سر رسید زیبا برای افراد سخت پسند بسیار نفیس و زیبا برای سفارش تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *