شما اینجا هستید: خانه » هدایای تبلیغاتی » تقویم و سررسید » سررسید دستیار مهندسی

سررسید دستیار مهندسی

سالنامه دستیار مهندس | سررسید دستیار مهندسی | سررسید دستیار مهندس | سالنامه دستیار مهندس

سالنامه دستیار مهندس همانطور که از نام آن پیداست به عنوان منبع کمکی مهندسین به کار می رود.
قطع سررسید دستیار به طور عمده اروپایی بوده و با صحافی فنردوبل عرضه می شود ولی سررسید دستیار مهندسی در سایز وزیری و حتی با صحافی دوختی نیز توسط برخی همکاران تولید می گردد.

ساختار سالنامه دستیار مهندس به صورت زیر است:

صفحات ابتدایی که همانند تمام سررسیدها اطلاعات تحویل سال، اطلاعات دارنده سالنامه، سال در یک نگاه و این قبیل اطلاعات قرار می گیرد.
صفحات بعدی به صورت هفته شمار ( هفته در یک صفحه )، ماه شمار ( ماه در یک صفحه ) و ماه در دو صفحه تا انتهای سال فرم بندی می شود.
پس از صفحات تقویم بسته به تعداد فرم های سررسید و هفته/ماه شمار بودن آن ۵۰ تا ۱۰۰ صفحه به صورت یادداشت و با تقویم خام (به صورت / / ۱۳) طراحی می گردد و در برخی سررسیدها نیز تعدادی صفحه شطرنجی ترسیم پس از این صفحات قرار می گیرد.
فرم های انتهایی سررسید مربوط به اطلاعات مهندسی می باشد که به طور عمده اطلاعات فنی و مهندسی رشته عمران از قبیل جدول اجرایی و محاسباتی سازه های فولادی، راهنمای اتصالات سازه های فولادی، جدول اجرایی و محاسباتی سازه های بتن آرمه، جدول اجرایی و محاسباتی تاسیسات الکتریکی، جرم واحد سطح اجزای ساختمان و … در این نوع سالنامه قرار می گیرد؛ اما بسته به نوع سفارش مشتری اطلاعات فنی رشته برق و حتی رشته معماری در سالنامه دستیار مهندس قرار می گیرد.
صفحات آخر سررسید نیز همانند سایر انواع سررسید شامل دفتر تلفن و یا اطلاعات تکمیلی می شود.

انواع سررسید دستیار مهندسی:

از نظر جلد انواع جلدهای معرفی شده در مقاله معرفی انواع مختلف سررسید برای این نوع سررسید استفاده می شود که تولید نوع چرم و جیر آن در سال های اخیر رونق بیش تری داشته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *