شما اینجا هستید: خانه » هدایای تبلیغاتی » ساعت رو میزی تبلیغاتی

ساعت رو میزی تبلیغاتی

(( تبلیغات جادوی قرن بیستم است . ))

با تبلیغات درست چیزهای کوچک بزرگ جلوه می کنند .

((مارک تواین ))

نوشتن ده غزل خوب و تاثیرگذارکه مقبول منتقدان نه چندان مشتاق باشد خیلی راحت تراز نوشتن یک تبلیغ برای جماعت فاقد تشخیص و تحت تاثیر قراردادن آن ها .

(( الدوس هاکسلی ))

 بحث تبلیغات و اهداف و روشهای تبلغات آنقدر بحث بزرگ و پیچیده ای است که در حیطه این نوشته نمی باشد چرا که هزاران مقاله و کتاب دراین مورد نگاشته شده است . ولی جهت تحقیق در مورد تبلیغات واهداف موثر درتبلیغات در زیر بطور خلاصه و اجمالی به بعضی ازمسائل بصورت گذار اشاره شده است که در سطح جامعی نبوده و فقط جهت اطلاع داشتن از بعضی از مباحث در حیطه تبلیغات می باشد .

برای بررسی مسئله تبلیغات بایستی که در ابتدا تبلغات را لمس کرد و به معنی آن پرداخت .

همه چیز درباره تبلیغات : از همان صبح که چشم هایمان را می گشاییم ، تا شب که چراغ ها و تلویزیون راخاموش کرده و دوباره به خواب می رویم با هزاران نوع پیام تبلیغاتی اعم از رسانه ای و غیر رسانه ای بمباران می شویم .

تبلیغات همه جا هست و به چشم می خورد ، حالا در این بازارتبلیغات هرکس بایستی تبلیغات خاص خودراداشته باشد تا از چرخه رقابت و تبلیغات عقب نماندو به اهداف خودبرسد .

یک بار شخصی تبلیغات را اینگونه معرفی کرد که “تبلیغات یعنی دروغ گفتن به مردم و خریدن چیزهایی که اصلا”لازم ندارند ” به نظر شما خنده داراست ؟نه ؟قطعا” ، اما آبراهام لینکلن می گوید : گاهی اوقات می توانید همه ی مردم را گول بزنید ، همیشه می توانیدبعضی از مردم را گول بزنید ، اما همیشه نمی توانید همه ی مردم راگول بزنید .

 معنای گفته ی لینکلن در دنیای تبلیغات این است که اگر برای محصول خودهیاهو به راه نیندازید ،  نه تنها شانس موفقیت  را از دست می دهید ، بلکه خیلی زود هم شکست می خورید .

ساعت تبلیغاتی یکی از کم هزینه و پر مصرف ترین نوع هدیه می باشد که بسیاری از شرکت های بزرگ از آن به  عنوان یک هدیه تبلیغاتی بسار عالی در نظر می گیرند

همیشه منتظر ایده های خلاقانه از نوآوران باشید

برای سفارش تبلیغاتی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نشانی دفتر مرکزی: رشت ، خیابان شهدا ، ساختمان نوآوران

Tel/Fax: 01333829429

Telegram: 09354051082

Email: adnoavaran@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *