شما اینجا هستید: خانه » طراحی و سئو وب سایت » روش های جدید سئو در سال ۲۰۱۶

روش های جدید سئو در سال ۲۰۱۶

روش های جدید سئو در سال ۲۰۱۶

روش های جدید سئو : هیچ گاه نمی توانیم انکار کنیم که سال  ۲۰۱۵ سالی پر از تغییرات بزرگ و هیجان انگیز و تحولات زیاد برای سئو بود .

در ادامه به بررسی روش های جدید سئو که در سال جدی انتظار می رود گوگل به آنها اهمیت بیشتری بدهد اشاره خواهیم کرد.

یکی از مهمترین گزینه های سئو در آینده حقیقت موبایل است

روش های جدید سئو در سال 2016 دید در موبایل

شاید بارها شنیده باشید که موبایل در جستجوی اینترنتی از رایانه پیشی گرفته !! آیا این اتفاق افتاده و یا در حال اتفاق است میزان اهمیت استراتژی سئو موبایل را پررنگتر نموده است .

 حالا گوگل تاکید بیشتری در تجربه استفاده کنندگان موبایل دارد.

در واقع به هم پیوسته کردن آسان کار کردن موبایل به الگوریتم رتبه بندی جستجوی آن. در ماه اکتبر گزارش استفاده از موبایل به ابزار گوگل وبمستر اضافه شد. سال گذشته گوگل بطور اختصاصی استفاده از یک برچسب بنام mobile friendly در نتیجه جستجوی موبایل را آغاز کرده. به بیان کوتاهتر اگر شما تلاشی برای ارتقا تجربه موبایلی خود نکرده اید بهتر است هرچه زودتر شروع کنید.

 

محتوا

محتوا پادشاست

همیشه به این موضوع باور و اشاره داشتیم که محتوای سایت، پادشاه سئو است. محتوای سایت مهمترین بخش سئو و عامل گرفتن رتبه سایت در گوگل است. در سال ۲۰۱۶ هم همانند سالهای قبل این موضوع حائز اهمیت و چه بساخیلی مهمتر از سالهای گذشته باشد، حتی درخیلی از سازمان ها به دلیل اهمیت این موضوع ممکن است تصمیم بگیرند واحدی مخصوص به محتوا ایجاد کنند.

 

رشد فنی سئو

تاثیر محتوا بر سئو

پارامترهای فنی و تخصصی سئو از همیشه مهمتر شده اند مخصوصا از زمانیکه بعضی از جهات تکنیکی جدید سئو از آنچه وبمسترها فکر میکنند اهمیتی برای خریدار ایجاد نمیکنند٬ اهمیت خاصی پیدا کرده اند. تحلیل گر روش ها و روندهای گوگل وبمستر، آقای پیر فره از مثال HTTPS استفاده کرده تا این مسئله بهتر مشخص شود. تعداد زیادی از استفاده کنندگان اینترنت نمیدانند که HTTPS چیست و چه تفاوتی با HTTP دارد و چگونه میتواند باعث بهبود استراتژی سئو شود.

 

جریمه های سخت

جریمه های سخت در سئو

جریمه سخت : این چیزی است که هیچ وقت مایل به شنیدن آن نیستیم اما نیاز است که همه بدانیم : یک سئو بد بیشتر به تجارت شما ضرر می رساند نسب به اندازه ای که یک سئو خوب به شما کمک میکند!

یک سئو منفی چیز جدیدی نیست اما هر سئو کار حرفه ای و یا بازاریاب باید خود را با آن آشنا کند. جان مولر از مسئولان گوگل اینطور میگوید که یک عملیات کامل مدت ۹ ماه طول میکشد که گوگل یک فایل رد شده را از یک جریمه بازیابی کند که انصافا این زمان زیادی است. پس مراقب سایت خود در برایر سئو کلاه سیاه باشید.

روش های جدید سئو در سال ۲۰۱۶

پذیرفتن فیسبوک و توییتر

تاثیر فیسبوک و توییتر در سئو سایت

بطور حتم گوگل پلاس خیلی مفید و خوب است اما با تلاش های صورت گرفته هنوز آن میزان محبوبیت را مانند دیگر شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و تویتر میان کاربران ندارد و میتوان انتظار داشت که گوگل تمرکز بیشتری در فعالیت های شبکه های اجتماعی بزرگ کند.

کار درست را انجام دهید

کار درست در سئو

راه موفقیت سئو در سال ۲۰۱۶ این است که کار درست را برای نتایج درست انجام دهید. برای مثال یک وبلاگ را فقط برای اینکه فکر میکنید مجبور هستید منتشر نکنید. یک بلاگ را انتشار دهید چون شما میخواهید چیزی را بگویید و یا به حضار و شنوندگان پیشنهاد دهید. این بسیار مهم است که زمان خود را در دوری از اشتباهات هزینه آور و جریمه ها صرف کنید که این چیز ها در گذر زمان مشکل تر و مشکل تر میشود.

همیشه منتظر ایده های خلاقانه از نوآوران باشید

جهت سفارش بهینه سازی سایت خود با کارشناسان ما تماس بگیرید

نشانی دفتر مرکزی: رشت ، خیابان شهدا ، ساختمان نوآوران

Tel/Fax: 01333829429

Telegram: 09354051082

Email: adnoavaran@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *