شما اینجا هستید: خانه » هدایای تبلیغاتی » خودکار تبلیغاتی » خودکار تبلیغاتی فلزی

خودکار تبلیغاتی فلزی

خودکار تبلیغاتی فلزی

خودکار تبلیغاتی فلزی به عنوان یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی پرفروش محسوب می شود . این محصول که  بدنه ای مقاوم تر نسبت به پلاستیک دارد ، جهت چاپ برند و اطلاعات شما چاپ لیزر بر روی آن صورت میگیرد . یک اصل مهم در انتخاب هدایای تبلیغاتی ماندگاری آن میباشد.

برندهای معروف و پرفروش این محصول عبارتند از : اشل  ، ورونا ، پورتوک ، سناتور ، سونیتو ، یوروپن ، ملودی . این محصول قیمت بالاتری نسبت به مشابه پلاستیکی خود دارد اما کیفیت خوب خودکار تبلیغاتی فلزی و چاپ ماندگار لیزر بر روی آن سبب شده تا این محصول را یکی از پرفروشترین محصولات در میان هدایای تبلیغاتی بدل کند.

 

هدایای تبلیغاتی می توانند در جهت ارتقای میزان پاسخ گویی مشتریان به پیام های تبلیغاتی نقش مهمی داشته باشند.استفاده از مشوق های تبلیغاتی و هدایای ارزشمند می تواند مشتریانی را که با پیام شما از طریق رادیو، تلویزیون ، اینترنت و یا روزنامه ها آشنا شدند به شما نزدیکتر و آنها را برای برقراری تعامل ترغیب کند.یکی از رفتارهای طبیعی انسان تصمیم گیری برای خریدهای لحظه ای در واکنش به گزینه های ارزشمند و به صرفه است تاکتیکهای بنیادین فروش بر پایه ی درک تاثیر گذاری محرک ها ، هیجانات و احساسات بر فروش خدمات یا محصولات است.

جهت سفارش و چاپ خودکار تبلیغاتی با کارشناسان فروش نوآوران تماس بگیرید

نشانی دفتر مرکزی: رشت ، خیابان شهدا ، ساختمان نوآوران

Tel: 01333824643

Fax: 01333829429

Telegram: 09354051082

Email: adnoavaran@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *