شما اینجا هستید: خانه » مجله تبلیغات » تبلیغ از طریق ایمیل | ایمیل مارکتینگ | ارسال ایمیل تبلیغاتی

تبلیغ از طریق ایمیل | ایمیل مارکتینگ | ارسال ایمیل تبلیغاتی

تبلیغ از طریق ایمیل

emailmarketingتبلیغ از طریق ایمیل

چه کسانی تبلیغات شما را از طریق ایمیل دریافت خواهند کرد ؟

تبلیغات شما از طریق سرور به ایمیل های فعال و اصلی مدیران شرکت های ایرانی،کاربران فعال سایت های اجتماعی،دانشجویان،ایمیل های فعال در وبلاگ های بروز شده و چت روم ها ارسال می شود.
همچنین گروه ایمیل مارکتینگ نوآوران با همکاری گروه های بزرگ تبلیغاتی توانسته است در مدت ۳ سال از طریق گروه های قدرتمند جیمیل اقدام به جمع آوری ایمیل های فعال نماید. در ارسال ایمیل ها سعی شده است از بیش از ۱۲۰ گروه صد در صد فعال و متنوع در تمامی زمینه ها استفاده شود که شامل تمامی استفاده کنندگان از اینترنت می شود.

جذب بازدید کننده :
برای جذب بازدیدکننده و علاقه مندان به خواندن ایمیل سعی کرده ایم تعداد ارسال ایمیل های تبلیغاتی هفتگی را کاهش و علاوه بر ارسال ایمیل های تبلیغاتی ایمیل های جذاب و خواندنی نیز ارسال نماییم تا خواننده ایمیل به دریافت و بازکردن ایمیل جذب و روز به روز به آمار اعضاء اضافه شود.

توجه داشته باشید علاوه بر جذب شدن خودكار افراد جديد به گروه ها ، ما نيز همواره گروه های جدید با اعضای فعال را به لیست گروه ها و سرور ارسال ایمیل اضافه می نماییم

روش عضو كردن افراد به گروه هاي اختصاصي به صورتي است كه اين افراد به عضويت گروه ها دعوت مي شوند و هيچ اجباري در عضويت آنها وجود ندارد و معمولا هرماه يك دفعه به تمامي آنها ايميل ارسال مي كنيم تا اگر مايل به دريافت ايميل هاي گروه ما نيستند لغو عضويت نمايند. خوشبختانه توانستيم به صورتي عمل كنيم كه اشخاص مختلف را به خود جذب نماييم. افرادي كه مايل به ديدن ايميل های ما هستند. همچنین سایت ۴راه تبلیغات با جستجو کلمه “ایمیل مارکتینگ” محبوب گوگل واقع شده و در همان صفحه اول نمایش داده می شود.

■ مدت زمان ارسال ایمیل تبلیغاتی :

مدت زمان ارسال انبوه ایمیل های تبلیغاتی به کل گروه ها و همچنین از طریق سرور از تاریخ ثبت سفارش ۴۸ ساعت می باشد

■ سرور و نحوه ارسال ایمیل تبلیغاتی :

ایمیل های تبلیغاتی از طریق سرورهای قدرتمند با پهنای باند بالا ارسال می شوند و هزینه هنگفتی ماهیانه برای این سرورها پرداخت می شود تا از هرگونه اسپم و برگشت داده شدن ایمیل ها جلوگیری شود و بالاترین بازخورد ممکن را داشته باشد

1 دیدگاه

  1. ممنون اطلاعات کاملی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *