شما اینجا هستید: خانه » تبلیغات محیطی » تبلیغات محیطی و مزیت های آن

تبلیغات محیطی و مزیت های آن

تاریخچه تبلیغات محیطی :

تبلیغات محیطی قدمتی به اندازه ی پیدایش بشر در روی کره ی زمین دارد ، از همان ابتدا با نقاشی روی سنگ ها یا کنده کاری و… پیام، شیوه ،دانسته ها و تجربیات زندگی خود را به آیندگان انتقال می دادند.

تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی در عصر حاضر :

در عصر حاضر هم ،در سطح شهر اگر قدم بزنید ، قطعا جوانان و نوجوانان فراوانی را مشاهده می کنید که سرگرم پخش کردن انواع تراکت های تبلیغاتی در مورد افتتاحیه مطب و شرکت و بیزینس جدید یا انواع نیازمندی های کار و… برای آگاهی و اطلاع رسانی مردم می باشند ،یا به صورت اعلامیه پشت شیشه های مغازه و دیوار ها می چسبانند یا مستقیما به دست افراد حاضر می دهند. گاهی آنقدر تعداد تبلیغ کنندگان زیاد می شود،مردم بدون کنجکاوی برای دانستن محتوای آگهی بی توجه آن را روانه ی سطل زباله یا خیابان ها می کنند و این یکی از معایب
این نوع تبلیغات محیطی ارزان می باشد؛علاوه بر اینکه، جذابیت ظاهری ندارند و مورد توجه واقع نمی شوند و در ذهن ها نمی مانند؛ سطح شهر را هم آلوده می کنند.

تجربه نشان داده در هر کاری هرچقدر هم موفق و قوی باشید باز هم برای پیشرفت بیشتر و چشمگیر به تبلیغات نیاز دارید.

تبلیغات محیطی انواع مختلفی دارد،مانند استفاده از بدنه ی تاکسی ها و اتوبوس ها؛ استرابورد ها ، لایت باکس ها ، لمپوست های بنر ، تلویزیون های ثابت در سطح شهر و بیلبوردهای تبلیغاتی که بسیار مورد توجه قرار میگیرند و…

در حال حاضر تمامی بیزینس های موفق ، نیمی از موفقیت های خود را مدیون تبلیغات محیطی گسترده ای که داشتند می دانند ، استفاده از تابلوها و  بیلبوردهای تبلیغاتی مختلف که دارای جذابیت های ظاهری فراوانی بودند ودر اصلی ترین و پرتردد ترین مراکز شهر یا خارج از شهر نصب می شدند.
این تبلیغات محیطی توسط تیم قوی و با تجربه ای طراحی می شد که در کار خود مهارت داشتند و با استفاده از انواع نور مناسب، رنگ،نوع نوشتار، مکان نصب،متن تبلیغات و… که جزو شیوه های جلب توجه و نقش بستن در اذهان عمومی به شمار می روند،کار خود را ارائه می دادند.

کانون تبلیغاتی نوآوران پیشرو در زمینه تبلیغات محیطی در استان گیلان

راه های ارتباطی:

نشانی دفتر مرکزی: رشت ، خیابان شهدا ، ساختمان نوآوران

Tel: 01333824643

Fax: 01333829429

Telegram: 09354051082

Email: adnoavaran@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *