شما اینجا هستید: خانه » تبلیغات محیطی » تبلیغات بدنه ی اتوبوس

تبلیغات بدنه ی اتوبوس

تبلیغات بدنه ی اتوبوس:

تبلیغات بدنه ی اتوبوس

با ازدیاد کارخانه و کارگاه ها و شکل گرفتن انواع مختلفی از کسب و کارهای جدید در سطح کشور،رقابت میان صاحبان کار بیشتر شده است،به طوری که روزانه زمان و هزینه ی زیادی را صرف تبلیغ و معرفی کالای خود با شیوه های جدید، تخفیف های ویژه و… می کنند. تبلیغات بدنه ی اتوبوس ها یکی از این شیوه ها به شمار می رود که در زمره ی تبلیغات محیطی قرار گرفته و به وفور برای تبلیغات کالاهای مصرفی از جمله مواد غذایی و… استفاده می شود.

یکی از دلایل اصلی که کارفرما ها تبلیغات بدنه ی اتوبوس را برای آگهی دادن انتخاب می کنند، تعرفه ی ارزان قیمت آن می باشد و علت دیگر آن متحرک بودن اتوبوس ها است که برای جا به جایی مسافران و افراد ساکن شهر، اکثر نقاط شهر را می پیمایند،در نتیجه یک گزینه ی عالی برای کسب و کار ها می باشد تا با قرار دادن آگهی در دیدرس عموم و اطلاع رسانی،به سهولت مشتری های محصول خود را پیدا کنند.
البته تبلیغات بدنه ی اتوبوس، برای همه ی کسب و کار ها و محصولات جواب نمی دهد، خصوصا برای برند های معروف و تجملی و شیک که فروش های زیادی دارند.تجربه ثابت کرده،استفاده از این نوع آگهی باعث افت فروش در آن ها می شود، زیرا بدنه ی اتوبوس ها دائما در معرض هوای آلوده ی سطح شهر قرار دارد و به مرور کهنه یا کثیف می شود و تبلیغات جلوه ی نامناسبی در شهر می گیرد در نتیجه ذهنیت بدی را در ببینده ایجاد می کند،زیرا رمز اصلی موفقیت در تبلیغات برای فروش، جلب نظر مخاطب از راه دیداری و جذابیت های ظاهری می باشد.
تبلیغات بدنه ی اتوبوس تا چندین سال پیش در ایران خیلی ساده اجرا می شد و هیچ گونه خلاقیتی در آن وجود نداشت، ولی طی چند سال اخیر با پیشرفت علم گرافیک و استفاده از گرافیست های جوان و خلاق از طرح های جالب و متفاوت،حتی سه بعدی در این زمینه طراحی و استفاده کرده اند.

جهت اجرای هرگونه تبلیغات محیطی با نوآوران تماس بگیرید

نشانی دفتر مرکزی: رشت ، خیابان شهدا ، ساختمان نوآوران

Tel: ۰۱۳۳۳۸۲۴۶۴۳

Fax: ۰۱۳۳۳۸۲۹۴۲۹

Telegram: ۰۹۳۵۴۰۵۱۰۸۲

Email: adnoavaran@yahoo.com

2 دیدگاه

  1. واقعا کاراتون عالیه امیدوارم که هر روز هنرتون بهتر ازدیروز باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *