شما اینجا هستید: خانه » طراحی و سئو وب سایت » سئو (seo) و بهینه سازی سایت » افزایش رتبه سایت در موتور جستجوگر

افزایش رتبه سایت در موتور جستجوگر

رتبه سایت شما:

رتبه سایت

در صورتی که شما یک سایت تجاری جدید راه اندازی کرده باشید،چگونه میتوانید رتبه سایت خود را در  موتور های جستجوگر بالا ببرید؟

چند کاری که می توانید انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که گوگل و دیگر موتور های جستجو در حال رصد کردن صفحات سایت شما باشند استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با سایت شما است،شما باید مطمئن شوید که صفحات سایت شما توسط عنکبوت موتور جستجو برای ایندکس شدن قابل دسترسی است.

حال چند گام برای ایندکس شدن سایت شما توسط گوگل و سایر موتور های جستجو را بیان میکنیم.

چگونگی ایندکس شدن در موتور های جستجوگر: رتبه سایت

بیشتر سایت های دارای صفحات زیاد معمولا به صورت صحیح توسط موتورهای جستجو ایندکس می شوند ، در هر صورت ، شما باید موارد زیر را در هنگام طراحی یک سایت خوب به یاد داشته باشید. رتبه سایت

دو روش برای شناساندن یک سایت جدید به موتورهای جستجو وجود دارد:

•ثبت دستی آدرس سایت شما  به وسیله فرمی که خود موتورهای جستجوگر در اختیار شما قرار می دهند ، در این صورت ، شما خودتان موتور جستجوگر را از ایجاد یک سایت جدید آگاه می کنید و درخواست شما در صف انتظار برای ایندکس شدن توسط آن موتور جستجوگر قرار می گیرد . فقط  کافی است صفحه اصلی سایت را به موتور جستجوگر معرفی کنید ، ربات جستجوگر بصورت اتوماتیک بقیه صفحات را پیدا کرده و ایندکس می کند.

•یافتن صفحات سایت توسط ربات جستجوگر بصورت اتوماتیک .  چنانچه فقط یک لینک ورودی از سایت های دیگر به سایت شما وجود داشته باشد، ربات جستجوگر آن لینک را دنبال نموده و سایت شما را ایندکس می نماید ، در اغلب موارد این روش پیشنهاد می شود . تعدادی لینک ورودی به سایت خود از طریق سایت های دیگر ایجاد نمایید و منتظر بمانید تا ربات سایت شما را ایندکس کند. این روش ممکن است در عمل از روش دستی سریع تر باشد . ایندکس شدن یک سایت ممکن است با توجه به نوع موتور جستجو چند روز تا ۲ هفته بطول بیانجامد .در این زمینه موتور جستجوگر گوگل از همه سریع تر است . رتبه سایت

صفحات سایت خود را در گوگل و سایر موتورهای جستجو بعنوان اولین گام برای گرفتن ترافیک با ارزش برای سایت ایندکس نمایید. عنکبوت موتور جستجوگر بطور ادامه دار با خزیدن در صفحات وب در جستجوی صفحات جدید و به روز شده است. مدت زمانی طول می‌کشد تا عنکبوت مواردی را پیدا کند که آن هم به تعدادی از عوامل بستگی دارد که مهم‌ترین آن محتوای مطالب مرتبط سایت هستند.
در این مراحل اطمینان حاصل می‌شود که موتورهای جستجو تمام صفحات سایت شما را پیدا می‌کند و به سرعت ایندکس شدن صفحات را افزایش می‌دهد.

ایندکس شدن توسط موتور جستجوگر بسیار مهم است برای قرار گرفتن صفحات سایت در موتورهای جستجوگر  نیاز به تعریف کلمات کلیدی مرتبط با سایت شما می باشد. این امر منجر به افزایش ترافیک مربوط به وب سایت شده و کاربران به نوبه خود بهتر می‌دانند با توجه به مواردی که شما نوشتید به دنبال چه چیزی هستند.

مطالب بیشتر  ما را در زمینه افزایش رتبه سایت در بخش طراحی و بهینه سازی سایت ببینید.

یرای ارائه بهترین راهکارهای ایندکس شدن صحیح سایت خود در موتورهای جستجوگر با متخصصین بخش سئو کانون تبلیغاتی نوآوران تماس حاصل نمایید.

Tel: 01333824643

Fax: 01333829429

Telegram: 09354051082

Email: adnoavaran@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *