شما اینجا هستید: خانه » تبلیغات محیطی » استرابورد » استرابورد چیست؟

استرابورد چیست؟

استرابورد Starboard

استرابورددر واژه ی انگلیسی، به معنای بادبانی است که در سمت راست کشتی قرار می گیرد و استرابورد در ایران، از انواع تبلیغات محیطی به شمار می رود و به تابلوهایی گفته می شود که از بیلبورد کوچک تر و کم ارتفاع تر می باشند و برای تبلیغات و آگهی از آن،در سطح شهر استفاده می کنند.استرابورد برای اولین بار در ایران، در تهران مشاهده شد که حاوی پیام هایی از سوی شهرداری برای اطلاع رسانی به عموم بود،ولی امروزه در اکثر شهرهای بزرگ از آن استفاده می کنند.
استرابورد به دلیل مقاومت زیاد در برابر باد و هزینه ی مناسبی که دارد، طرفداران زیادی در ایران پیدا کرده و جایگزین مناسبی برای سازه های قدیمی و سنتی شده است.
مکان ها و خیابان های پرتردد شهر که روزانه صدها نفر از آن جا عبور می کنند همواره گزینه ی بسیار قوی برای تبلیغات محصولات و اخبار جدید می باشد. در نتیجه نصب استرابورد در این مناطق می تواند میزان مشتری های شما را به طور چشمگیری افزایش دهد.

مزیت های استرابورد به نسبت سایر تبلیغات محیطی چیست؟

به علت کوچک بودن و حجم کمی که در فضا اشغال می کند می توان آن را در هر مکانی نصب کرد.اعم از خیابان ها،پیاده رو ها،بالای پل ها و…
به نسبت بیلبورد ها و… پروژکتور آن نور کمی مصرف می کند یا حتی انواع بدون نور آن که از نور خورشید استفاده می کند وجود دارد
درنتیجه در مصرف برق صرفه جویی می شود.
به علت ارتفاع کم از سطح زمین در دید عابران پیاده و رانندگان داخل اتوموبیل قرار میگیرد و توجه زیادی را جلب می کند.
برای نصب نیازی به استفاده از نردبان و وسیله های دیگر ندارد و می توان به راحتی بدون وجود هیچ خطری آن را نصب کرد ، هزینه ی مناسبی که دارد این امکان را به همه ی کسب و کارها می دهد تا از استرابورد به عنوان یک رسانه ی تبلیغاتی برای جذب مشتری استفاده کنند.

 

همیشه منتظر ایده های خلاقانه از نوآوران باشید

جهت سفارش استرابورد با کارشناسان تبلیغات محیطی نوآوران تماس بگیرید

نشانی دفتر مرکزی: رشت ، خیابان شهدا ، ساختمان نوآوران

Tel/Fax: 01333829429

Telegram: 09354051082

Email: adnoavaran@yahoo.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *