شما اینجا هستید: خانه » عکاسی » آموزش عکاسی صنعتی

آموزش عکاسی صنعتی

آموزش عکاسی صنعتی

عکاسان صنعتی اغلب خود افرادی هستند که برای به تصویر و چالش کشیدن شیوه ای جالب پیدا می کنند. ماشین آلات، ربات مونتاژ و تجهیزات الکترونیکی اولین آیتم های بهار به عنوان نمونه از تصاویر زیبا و دل انگیز از ذهن نیستند.
در صورت امکان قبل از عکاسی از کارخانه بازدید کنید . این کمک می کند برای برنامه ریزی روشنایی مورد نیاز و فرصتی برای اظهار نظر در مورد وضعیت را می دهد. ممکن است تعدادی از مانع های کوچک نیاز به نقل مکان کردن داشته باشند، یا ماشین آلات ممکن است نیاز به تمیز کاری، یا یک فرایند ممکن است نیاز به متوقف شدن داشته باشد.
برخی از شی ها ممکن است بسیار بزرگ و استفاده از تکنیک های مصنوعی دشوار باشد. انجام در نیمروز ممکن است یک گزینه خوب باشد اگر آن عملی شود. نتیجه طبیعی را ممکن و بدون نیاز به راه اندازی سیستم های روشنایی پیچیده بازتاب از سطوح فلزی براق را به حداقل می رساند، در داخل خانه، ممکن است فلش ضروری باشد اگر هیچ حرکتی در تصویر نباشد می توان از سرعت شاتر بسیار کند استفاده شود. کنتراست را خردمندانه بالا و تن را خنک تر از نرمال نگه دارید. کارخانه صنعتی به طور کلی در چنین شرایطی بهتر به نظر می رسد.
ماشین آلات اغلب از ویژگی های خطوط مستقیم و زاویه مربع هستند، بنابراین مطمئن شوید که دوربین را در سطح نگه داشته تا از مشکلات چشم انداز جلوگیری کند در غیر این صورت، چشم انداز ممکن است مجبور به اصلاح در مرحله بعد شوید. استفاده از سه پایه و سطح روح به با دقت راه اندازی کردن دوربین ، معمولا ارزش سرمایه گذاری از زمان و تلاش را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *